قطره بان

بهترین سرشیر کاهنده مصرف آب قطره بان، ساده ترین و به صرفه ترین روش کاهش مصرف آب تا 90 درصد

قطره بان چیست؟

قطره بان یک سرشیر کاهنده مصرف آب است که با ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش می تواند تا 90 درصد در کاهش مصرف آب موثر باشد.
به عبارتی قطره بان موثرترین اتومات کننده شیر آب است که با قطع و وصل سریع و بلادرنگ جریان آب میزان هدر رفت را به صفر درصد می رساند.
استفاده از قطره بان به قدری ساده است که بعد از چند بار استفاده ، شیرآلات پیچی و اهرمی قدیمی را دیگر استفاده نخواهید کرد و این خود مزایای بسیاری دارد.

مزیت های استفاده از قطره بان:

  • مجبور نیستید در هنگام وضو ، دست شستن و یا مسواک مدام شیر آب را ببندید و دوباره باز کنید.
  • همانطور که می دانید کف دست و سر انگشتان همواره در معرض تماس با اشیاء مختلف و آلودگی های موجود بر روی آنهاست . با استفاده از قطره بان با عدم لمس دسته شیرآلات مانع از انتقال آلودگی انباشته شده موجود بر روی آنها شده و از آنجا که اهرمی قطره بان با پشت دست کنار زده می شود و پشت دست همیشه تمیز هست لذا استفاده از آن به شدت به افزایش سطح بهداشت و کاهش انتقال آلودگی کمک می کند.
  • از آنجا که قطع و وصل آب در قطره بان به صورت مکانیکی انجام می شود و اینکار در کمترین زمان و به صورت خیلی سریع اتفاق می افتد بر خلاف شیرهای چشمی که هدررفت آب زیادی دارند ، هیچ پرت آبی نداشته باعث کاهش مصرف و جلوگیری از اسراف که از بزرگترین گناهان است خواهد شد.
  • برای نصب قطره بان نیازی به تعویض شیرآلات قدیمی خود ندارید. تنها و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که سرشیر قبلی را باز کنید و قطره بان را به جای آن ببندید.

قطره بان برای کارهایی نظیر شستن دست و صورت ، وضو و مسواک بسیار ایده آل بوده و همچنین برای آشپزخانه ها و شستن ظرف نیز قابل استفاده است.

قطره بان مخصوص کسانی است که ارزش قطرات چون در و گوهر آب را می دانند و می خواهند از قطره قطره آن نگاهبانی کنند.


http://d20.ir/14/Images/688/Large/covernew.jpg

قطره بانبرچسب ها: قطره بان , خرید اینترنتی , خریدپستی , موبایل نوید , فروشگاه اینترنتی ایرانیان , فروشگاه ایرانیان , لوازم بهداشتی , لوازم خانگی , لوازم تاسیسات , انواع شیرا ,
25000 تومان